Пневматичний насос для перекачування олії 48 л/хв для бочок 200 л 002040 Flexbimec
Насос пневматичний для бочок об'ємом 208 л. Насос призначений для перекачування оливи в резервуари для подальшого роздавання або безпосередньо для заливання в мотор автомобіля.
Flexbimec — гарні позиції у світовому виробництві мастильно-заправного обладнання.
Досвід виробництва — понад 40 років.
Встановлення Flexbimec досить просте зовні, але якість і надійність на дуже високому рівні.
Доставка по всій Україні транспортними компаніями: Інтайм Деливери, САТ, Новая почта.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flexbimec |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коефіцієнт стиснення | 2,7 : 1 |
| Вага | 5,7 кг |
| Вихідний тиск | 21 бар |
| З'єднання для стисненого повітря | F 1/4" BSP |
| З'єднання на виході рідини | М 1/2" BSP |
| Харчування | Стиснене повітря Хв. 2 Макс. 8 бар |
| Габарити | 95x95x1270 мм |
| Продуктивність | 23,7 л/хв |
| Діаметр всмоктуючої трубки | 40 мм |
| Споживання повітря | 210 л/хв |
| Довжина всмоктувальної труби | 950 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 640 ₴



