Прес 200 т. з рухомим циліндром, з електроприводом Werther-AMA (Італія) PRM200PM
Опис:
- Гідростанція з двошвидкісним електроприводом
- Горизонтальне переміщення циліндра
- Кран для переміщення плити вгору-вниз
- Ручний клапан опускання
- Хромована поверхня гідроциліндру
- Клапан-обмежувач навантаження
- Манометр
Доставка по всій Україні транспортними компаніями: Інтайм Деливери, САТ, Новая почта.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 2450 мм |
| Вага | 1650 кг |
| Ширина | 1950 мм |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | OMA |
| Максимальне зусилля | 200 т |
| Привід | Електро |
| Тип | Підлоговий |
| Потужність | 3 кВт |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 976 000 ₴



Відправка з 15 липня 2026