
Інверторний зарядний пристрій 12 V, макс. струм 150 A IPS-7PRO PROTESTER
33 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: IPS-7PRO
- +380 (73) 500-10-11
- +380 (95) 370-22-27
PROTESTER IPS-7PRO — це зарядний пристрій інверторного типу, яке призначене для заряджання в автоматичному режимі акумуляторних батарей всіх типів, напругою 12 В і ємністю до 1800 А·год. Водночас максимальний струм заряджання може досягати 150 А. Пристрій має три режими роботи:
- Автоматичний режим заряджання. У цьому режимі зарядний пристрій визначає стан акумулятора, за потреби запускає режим відновлення (дерульфації пластин) і заряджає АКБ до 100 відсотків.
- Програмовний режим. У цьому режимі є можливість самому задати напругу заряджання для оптимального заряджання акумуляторної батареї.
- Режим "Showroom". Цей режим дає змогу постійно підтримувати заряд батареї впродовж великого проміжку часу, наприклад, якщо автомобіль стоїть в автосалоні як виставковий зразок, або залишений у гаражі на зимовий період.
Режими роботи зарядного пристрою й параметри заряджання зображаються на яскравому графічному дисплеї, а керування здійснюється за допомогою кнопок на передній панелі. Живлення здійснюється від мережі напругою 220/240 В і частотою 50/60 Гц.
Завдяки застосуванню електронних компонентів і мікросхем, процес заряджання акумулятора за допомогою PROTESTER IPS-7PRO проходить швидко, безпечно та в автоматичному режимі.
Особливості зарядного пристрою PROTESTER IPS-7PRO:
- заряджання акумуляторів усіх типів: GEL, AGM, WET и EFB;
- захист від перезарядження;
- захист від перевантаження струмом;
- захист від перенапруги;
- захист від короткого замикання;
- захист від перегрівання;
- захист від зворотної полярності;
- програмовний режим заряджання;
- графічний РК-дисплей;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROTESTER |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Струм заряду | 150 А |
- Ціна: 33 700 ₴


