Стійка трансмісійна OMA 604
Трансмісійна стійка призначена для роботи на станціях техобслуговування.
Використовуються для ремонтних робіт: зняття та встановлення коробок передач, елементів вихлопної системи, паливних баків та інших автомобільних вузлів.
До стійки трансмісійної додатково постачається насадка для зняття коробок передач і агрегатів.
Штовхання, щоб уникнути корозії, — хромований.
Стійка обладнана ножною педаллю для зручності в роботі.
Трансмісійні стійки — призначені для зручного зняття й переміщення коробок передач, двигуна, мостів та інших агрегатів автомобіля.
Доставка по всій Україні транспортними компаніями: Інтайм Деливери, САТ, Новая почта.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OMA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Висота підйому | 1140 мм |
| Вантажопідйомність | 500 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна висота | 1140 мм |
| Максимальна висота | 1990 мм |
| Вага | 29 |
| Основні | |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 29 |
| Висота підхоплення | 1990 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 440 ₴


