Прес підлоговий пневмогідравлічний 20 т ShiningBerg
Технічні характеристики:
- Макс. тиск 9 бар
- Зусилля 20000 кг
- Довжина ходу штока 135 мм
- Мін. робоча дистанція 90 мм
- Макс. робоча дистанція 1035 мм
- Загальна висота виробу 1620 мм
- Загальна ширина вироби 250 мм
- Загальна довжина виробу 110 мм
- Вага 92 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Best |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне зусилля | 20 т |
| Довжина ходу штока | 135 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 1620 мм |
| Вага | 92 кг |
| Глибина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 480 ₴


