Прес підлоговий пневмогідравлічний 30 т ShiningBerg
Технічні характеристики:
Макс. тиск 9 бар
Усилие 30000 кг
Довжина ходу штока 150 мм
Розмір паковання 1850*390*280 мм
Колір червоний
Вага 164 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Best |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне зусилля | 30 т |
| Довжина ходу штока | 150 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 280 мм |
| Вага | 164 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Глибина | 1850 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 400 ₴


