Прес підлоговий пневмогідравлічний 40000 кг ShiningBerg
Технічні характеристики:
Макс. тиск 9 бар
Усилие 40000 кг
Довжина ходу штока 235 мм
Габарити упаковки: 1880х940х400 мм
Колір червоний
Вага 264 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Best |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне зусилля | 40 т |
| Довжина ходу штока | 235 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 940 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 264 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Глибина | 1880 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 400 ₴


