
Фарбопульт пневматичний тип LVLP, форсунка 1,8 мм AUARITA
2 150 ₴
- В наявності
+380 (98) 100-10-11
- +380 (73) 500-10-11
- +380 (95) 370-22-27
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фарбопульт пневматичний тип LVLP верхній металевий бачок 600 мл, діаметр форсунки — 1,8 мм
Особливості:
- професійний фарбопульт, який призначений для фінішних робіт із різними типами ЛФМ
- широко використовується під час фарбування автомобілів
- сучасна система розпилення LVLP (малий потік повітря, низький тиск) застосовується, щоб отримати ідеальне розпилення в сукупності з екологічною, економною витратою ЛКМ і енергоощадністю
- високе перенесення матеріалів на поверхню, що фарбується (до 90%)
- низькі вимоги до тиску в пневмомагістралях і компресорному обладнанні
- мале туманноутворення й мінімальна кількість частинок на поверхні, що фарбується
- регулювання подавання повітря, фарби та ширини факела розпилення
Стандартна комплектація:
- Фільтр у верхній бачок
- Ключ сімейний
- Мініщітка
Доставка по всій Україні транспортними компаніями: Нова пошта, Делівері, Інтайм, САТ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Auarita |
| Діаметр сопла | 1.8 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.6 л |
| Робочий тиск | 2 бар |
| Витрата повітря | 90 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску повітря | Так |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Розташування бачка: | верхнє |
| Матеріал бачка: | метал |
| Оптимальне робоче тиск: | 2 бар (29 PSI) |
| Діаметр форсунки: | 1,8 мм |
| Змінні форсунки: | 1,3-1,4-1,8 (опціонально) |
| Подача повітря: | Швидкороз'ємне з'єднання «тато» ¼ (можливість заміни на різьбове з'єднання з зовнішньою різьбою¼) |
| Тип: | LVLP (Малий потік повітря, низький тиск) |
| Ширина факела розпилення: | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 150 ₴


