
Електронний інклінометр ХЗСО для РУК Mercedes-Benz DGTL0101 KhZSO
25 410 ₴
- В наявності
- Код: DGTL0101
+380 (98) 100-10-11
- +380 (73) 500-10-11
- +380 (95) 370-22-27
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електронний інклінометр ХЗСО для РУК Mercedes-Benz DGTL0101 KhZSO
Електронний інклінометр ХЗСО DGTL0101 призначений для вимірювання кутів елементів підвіски. Дає змогу визначити кут нахилу важелів підвіски або напівосьів до горизонталі. Вимірені дані можуть бути поміщені в комп'ютерну програму регулювання коліс. Можуть бути відрегульовані такі параметри встановлення коліс: розвал, кут кастеру. Прилад дає вимірювати кути на вертикальній і горизонтальній поверхні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Технічні характеристики | |
| Діапазон: | 360° (4x90°) |
| Точність: | 0,1° |
| Повторюваність | ± 0,1° |
| Робоча температура: | 0°C до +40°C |
| Харчування: | 3В (2 шт. 1.5 В AAA) |
| Розміри: | 290x215x55 мм |
| Вага: | 2.35 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 410 ₴


