Безповітряний розпилювач із фарбувальним пістолетом RP8623N AEROPRO
13 060 ₴
- Немає в наявності
- Код: RP8623N
+380 (98) 100-10-11
- +380 (73) 500-10-11
- +380 (95) 370-22-27
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Безповітряний розпилювач із фарбувальним пістолетом RP8623N AEROPRO
AEROPRO RP8623N — безповітряний фарбувальний апарат для фарбування під високим тиском, призначений для побутового, домашнього та дачного застосування. Фарбувальний апарат використовується для розпилення фарби під великим тиском через безповітряний фарбопульт. Застосовується фарбувальний апарат для фарбування стін, стель, фарбування квартир, фарбування дачних будинків, фарбування під'їзду тощо.
Фарбувальний апарат працює на один фарбопульт, довжина шланга від насоса до фарбопульта 15 метрів. Фарбувальний апарат зібраний на базі поршневого електричного насоса високого тиску.
Переваги:
- висока швидкість фарбування, набагато вища, ніж під час роботи з пневматичним або електричним фарбопультом із верхнім або нижнім бачком.
- якість фарбування будівельних об'єктів задовільна, краща, ніж під час фарбування валиком або пензликом.
- кількість пилу під час розпилювання, за умови правильно підібраних сопел і грамотно виставленого тиску, мінімально.
- довжини шланга 15 метрів досить для того, щоб не тягати фарбувальний апарат за собою під час фарбування побутових об'єктів.
- фарбувальний апарат встановлений на міцні ніжки.
- поршневий насос забирає фарбу з відра, у якому вона постачається.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aeropro |
| Країна виробник | Китай |
| Технічні характеристики | |
| Напруга живлення: | 220 В |
| Потужність електродвигуна: | 0.75 кВт |
| Максимальний тиск: | 207 Бар |
| Діаметр форсунки: | 0.43 мм |
| Витрата: | 1.2 л/хв |
| Розмір факела | 250-310 мм |
| Довжина шланга: | 15 м |
| Максимальний тиск шланга: | 830 Бар |
| Максимальна форсунка: | 0.43 мм |
| Вага кг | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 060 ₴


