Безповітряний розпилювач із фарбувальним пістолетом R470 AEROPRO
AEROPRO R470 — безповітряний фарбувальний апарат для фарбування під високим тиском, призначений для побутового, домашнього та дачного застосування. Фарбувальний апарат використовується для розпилення фарби під великим тиском через безповітряний фарбопульт. Застосовується фарбувальний апарат для фарбування стін, стель, фарбування квартир, фарбування дачних будинків, фарбування під'їзду тощо.
Фарбувальний апарат працює на один фарбопульт, довжина шланга від насоса до фарбопульта 15 метрів. Фарбувальний апарат зібраний на базі поршневого електричного насоса високого тиску.
Переваги:
- висока швидкість фарбування, набагато вища, ніж під час роботи з пневматичним або електричним фарбопультом із верхнім або нижнім бачком.
- якість фарбування будівельних об'єктів задовільна, краща, ніж під час фарбування валиком або пензликом.
- кількість пилу під час розпилювання, за умови правильно підібраних сопел і грамотно виставленого тиску, мінімально.
- довжини шланга 15 метрів досить для того, щоб не тягати фарбувальний апарат за собою під час фарбування побутових об'єктів.
- фарбувальний апарат встановлений на міцні ніжки.
- поршневий насос забирає фарбу з відра, у якому вона постачається.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aeropro |
| Країна виробник | Китай |
| Робочий тиск | 228 бар |
| Продуктивність | 1.8 літр/хв |
| Діаметр сопла | 0.43 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 0.98 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Розмір факела: | 250-310 мм |
| Довжина шланга: | 15 м |
| Максимальний тиск шланга: | 830 бар |
| Максимальна форсунка: | 0.021"/0.53 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 820 ₴


