Труборіз ланцюговий 15-75 мм — Bahco 2998-250
Опис:
- Оздоблення: Хромування
- Форма: Ідеально підходить для роботи у важкодоступних місцях, оскільки користувач може працювати навіть у разі вугілля в 90°
- Застосування: Для різання труб невеликої товщини (неіржавка сталь, мідь, ПВХ) діаметром до 2,6 мм
- Пригоден для різання труб діаметром від 15 до 75 мм
Технічні характеристики:
- Діаметр труби: 15-75 мм
- Максимальна товщина труби: 2.6 мм
- Загальна довжина: 240 мм
- Вага: 840 г.
Bahco, Швеция
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bahco |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна товщина стінки труби | 2.6 мм |
| Максимальний діаметр труби | 75 мм |
| Мінімальний діаметр труби | 15 мм |
| Застосування труборіза для різання: | пластикових труб, мідних труб |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Ланцюговий труборіз |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 383 ₴





