Дальномер лазерный 35 м mini PROTESTER D35
Лазерний далекомір PROTESTER D35 — нова модель у лінійці лазерних рулеток від компанії PROTESTER. Попри невеликі габаритні розміри, прилад має всі необхідні базові функції та стане чудовим помічником у ремонті.
Корпус приладу виготовлений із міцного АБС-пластику. Компактні розміри далекоміра D30 дають змогу завжди носити його із собою, він легко вміщується в кишені одягу. Живлення лазерної рулетки забезпечують дві батарейки типорозміру ААА. Одного комплекту вистачає на 3000 вимірювань. Для продовження терміну експлуатації елементів живлення передбачена функція автоматичного вимкнення далекоміра.
Особливості:
- компактні розміри;
- вимірювання довжини;
- розрахунок площі;
- розрахунок об'єму;
- розрахунок висоти за теоремою Піфагора;
- вибір одиниць вимірювання в метрах, футах, дюймах;
- одиничне/безперервне вимірювання;
- розрахунок MIN/MAX;
- підсвічування дисплея;
- автовимкнення.
Комплектація
- Далекомір
- Інструкція з експлуатації
- Шнурок на руку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benetech |
| Країна виробник | Китай |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 635 нм |
| Мінімальна дальність вимірювань | 0.03 м |
| Максимальна дальність вимірювань | 35 м |
| Номінальний час вимірювання | 1 сек |
| Максимальний час вимірювання | 3 сек |
| Вимірювальна шкала | Дюйми, Метрична, Фути |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Висота | 14 мм |
| Вага | 40 г |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Живлення | |
| Тип батарейки | ААА |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Додаткові функції | |
| Додавання/віднімання результатів вимірювання | Так |
| Обчислення площі | Так |
| Обчислення об'єму | Так |
| Додаткові функції | Функції Піфагора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴






