



Шумомір Bluetooth (30 — 130 dB) Wintact WT85B
1 200 ₴
- В наявності
- Код: WT85B
- +380 (73) 500-10-11
- +380 (95) 370-22-27
Шумомір Bluetooth (30 — 130 dB) Wintact WT85B
Основним призначенням цієї моделі є вимірювання рівня шуму в діапазоні від 30 до 130 дБ. Шумомер WT85B обладнаний високочутливим мікрофоном, ємнісного типу, здатним реєструвати звукові коливання, а широкому діапазоні частот (від 31,5 Гц до 8 кГц). Відмітною рисою шумоміра WT85B є наявність Bluetooth інтерфейсу, за допомогою якого можна зв'язатися з застосунком мобільного телефона та обробити результати вимірювань. Цей шумомір здатний не тільки зображати поточні значення вимірювань, але й утримувати на дисплеї мінімальні та максимальні результати вимірювань. Великий РК-дисплей цієї моделі шумоміра обладнаний яскравою підсвіткою, для роботи в умовах слабкого освітлення. Індикація низького заряду батарей дасть змогу вчасно замінити елементи живлення приладу. Живлення цього шумоміра реалізовано 3 батарейками 1,5 В, поширеного типорозміру "ААА", а тривалий термін експлуатації батарей забезпечує функція автоматичного вимкнення живлення приладу.
Відповідність стандартам: IEC PUB 651 тип 2, і ANSI S1.4 тип 2 для шумомірів.
Сфера застосування: Вимірювання рівня шуму на виробництві, у навчальних закладах, у транспорті, медичних установах і всюди, де стоїть завдання виміряти рівень шуму швидко та з мінімальними фінансовими витратами.
Комплектація:
- Цифровий шумомір
- Батарейка ААА 3 шт.
- Інструкція
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | wintact |
| Країна виробник | Китай |
| Діапазон вимірювань: | 30-130 дБ |
| Похибка: | ±1.5 дБ |
| Ціна ділення: | 0,1 дБ |
| Діапазон частот: | 31.5 HZ ― 8 Кгц |
| Частота вимірювання: | 2 рази в секунду |
| Дисплей | LCD 4-х значний |
| Інтерфейс: | Bluetooth |
| Харчування: | Батарея 9V |
| Робоча температура: | від 0 °C до 40 °C |
| Робоча вологість: | 10~80%RH |
| Розміри: | 177X36X56 мм |
| Вага: | 96 г (без батарейок). |
- Ціна: 1 200 ₴


