Товщиномір ЛКП NFe (0~1500 мкм) Benetech GM280
Товщиномір GM280 призначений для швидкого та точного вимірювання товщини лакофарбового або іншого покриття на не магнітних металевих поверхнях (NFe) у діапазоні від 0 мкм до 1800 мкм. (1,8 мм).
Головною відмітною рисою товщиноміра GM280 є виносний знімний датчик, який дає змогу вимірювати у важкодоступних місцях. А особлива форма датчика у формі куточка дає змогу вимірювати товщину не тільки на рівних поверхнях, а й на кутах. Простота та зручність використання цього товщиноміра зумовлена функцією збереження даних вимірювань, що дає змогу проводити порівнянний аналіз товщини покриття. Для збереження високої точності вимірювання товщини лакофарбового або іншого типу покриття, після заміни елементів живлення або дуже тривалого зберігання приладу в цьому приладі передбачена функція калібрування.
Товщиномір GM280 призначений як для великих автосервісів, страхових компаній, що здійснюють приймання та оцінку автомобілів, так і автодилерів, а також для магазинів інструментом, фарби та лакофарбових товарів. Він допоможе Вам вибрати "не бітний" автомобіль і не дасть Вас обдурити під час купівлі нового автотранспорту
Особливості товщиноміра ЛКП GM280:
- Великий діапазон вимірювань і висока точність
- Виносний змінний датчик
- Пам'ять 15 вимірювань
- Індикація максимального, мінімального та середнього значення
- Міцний пило- та вологозахищений корпус у гумовому чохлі для захисту від ударів
- Калібрування на нуль
- Функція видалення результатів вимірювання
- Яскрава підсвітка екрана
- Функція автоматичного вимкнення
- Індикатор низького заряду батареї
Комплектація:
- Товщиномір
- Датчик
- Інструкція з експлуатації
- Батарейка 1,5V AAA 3 шт.
- Набір еталонів
- Кейс
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benetech |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Діапазон вимірювання товщини | 0 ~ 1500 мкм |
| Одиниці виміру: | мкм/mil |
| Похибка: | ±(3%Н + 1 мкм) |
| Дозвіл: | 0,1 мкм/1 мкм |
| Мінімальний діаметр металевої підкладки | 12 мм |
| Мінімальна товщина металевої підкладки: | 0,5 мм |
| Мінімальний радіус кривизни для металевої підкладки вигнутої | 3 мм |
| Мінімальний радіус кривизни для металевої підкладки увігнутою | 11 мм |
| Габарити: | 72x35x145 мм |
| Вага, гр | 246.1 |
- Ціна: 11 400 ₴





